All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Özel davetlerin tasarım ve projelendirmesini büyük bir itina ile gerçekleştiren Bakraç Organizasyon 2000 yılından bu yana bölgemizde ve çevre illerde tecrübeli ekibi, firmamıza ait tüm malzemeleriyle bütün detay ve en ufak ayrıntıları çözümlemekte kusursuz düğün, davet organizasyonlar sunmaktadır. Bakraç Düğün Davet işlerine olan bağlılığı, itinası, hassasiyeti ve detaycılığı ile tanınmaktan sonsuz gurur duymakla birlikte butik tarzında çalışan bir işletme olarak “düğün mimarı” sloganıyla profesyonel hayatına devam etmektedir. Figen & Nebi Akgül sahibi olduğu Leb-i Derya Aksazlar yenilenen yüzüyle bakraç turizm taşıma taahhüt inşaat gıda ticaret ve sanayi limited şirketi bünyesinde Fethiye bakraç beach parkın ikinci şubesi olarak Aksazlar koyunda açıldı.

MİSYONUMUZ

İsteklere anında ve eksiksiz yanıt vererek yeni değerler üreterek kusursuz organizasyonlara imza atarak koşulsuz memnuniyet sağlamak.

Vizyonumuz

İnsana saygılı ve hayallerine duyarlı özel zamanların insan üzerindeki etkisini bilen, beklentilerin daima bir adım ötesine geçen, dakik, disiplinli, samimiyetten ve hizmet kalitesinden ödün vermeden birlikte üretmek.